Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 162
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
FRAN BRODIĆ
Povratak na članak

Bio je u Arsenalu, Spursima i Unitedu, Dinamov je rekorder, pao je na dno, a sad je opet eksplodirao

'Iskreno, volio bih se ponovno okušati u inozemstvu, možda je pravo vrijeme za transfer. Naravno, ako dođe ponuda koja zadovoljava i mene i klub. Lijepo mi je u Varaždinu, ne bih imao ništa protiv ni da ostanem, ali ulazim u zadnju godinu ugovora i odlazak bi možda sve zadovoljio'

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.