Bilić: Nitko od kandidata nije se posebno pokazao
Gledajući ukupno oba susreta, Bilić smatra da je Hajduk zasluženo prošao u finale i zgrabio priliku da osvoji trofej.
Komentari 3
Nije mi zao Dinama,kako se igrali dobro je i zavrsilo ....zalim samo jednog covjeka ,a to je Bilic....Opet ce biti problema u kvali.sa takovim igracima(umisljenim zvjezdama) sebicnjacima,koji misle samo kako se prodat,ali pokazanim tesko da i to mogu....jedan od problemalema jeste i taj ,sto ce se nasi kvazi super znalci nogometa od novinara ,svalit opet i svu krivnju na Bilica,a on je najmanje kriv.
kak se nisu pokazali? svi su pokazali kak nemaju pojma
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ispao dinamo i manchester, savršena noć.