Bilić: Grci su me razočarali!
- Bili su teški i spori, i ako će takvi biti i protiv nas, super! - kazao je Bilić nakon utakmice.
Komentari 20
Oni vanjka World Cupa bi trebali komentirati briškulo, balinanje, trgovine Kerum, turističnu sezonu ili arbitražni sporazum ali nikako SP 2010 ili EU savez jer su vanjka takovih zbivanja i sudjelovanja..
Grci, Srbi i Slovenci idu doma nakon prvog kruga. A, sto se tice nas, Na svako vece natjecanje , uvijek je tako da se jedna velesila ne uspije plasirati.Sada smo to mi.
Koreja je fizicki jaka i presingom po cjelom terenu jednostavno Grci nisu imali odgovora isto kao sto ga ni ti Bilicu nebi imao.Ali znajuci tvoje takticke sposobnost naci ces nacina da nepobjedis Grke. I ko placa ova tvoja putovanja po Africi?
Pa dobro Bilicu sta si zaboravio da oni tamo jesu a mi nismo.I protiv Engleza u kvalifikacijama si tvrdio da idemo na pobjedu a primili golova kao u prici i bili veseli da nismo ih primili najmanje 10.E moj Bilicu loptu na zemlju i ne pali l druge da su slabi....
Bilic uporno pokusava da napravi od sebe nekog srucnjaka a nema pojma o cemu prica. Ovi njegovi komentari su stvarno za malu decu. To sto su Grci pukli prvu utakmicu, ne znaci nista. Sta vise objavljujete njegove komentare. Imao jeje svoju sansu sa Hrvatskom i uprskao. Nije vise u modi
a tko je nas razočarao papčino? samo nemoj reći da si sad ,,pročitao\'\' grke jer tvoju ,,pismenost\'\' sa capellom smo već vidjeli
Bravo Slaven. Tako treba, žustro i otvoreno. Ja se kladim u milijon eura da tvodi dečki na SP u JAR-u neče nikoga razočarati, nikoga oduševiti, nikoga pobijediti nego če doma nemočno u TV gledati..
A vidi samo ova dva papka ...Nezna se tko je veci ,janez ili izgubljeni svemir... Usporedjivat Otto Rehagel i Capello je kao vas i Einsteina..
Grci koji su izbacili Ukrajinu,sa kojom smo se mi toliko mucili.Zar to nije znak nase slabosti?
E moj Bilicu .... sto se ti brines o Grckoj.On su na SP a gdje je Hrvatska ? A za to si ti odgovoran!!! .....a kad vec spominjes RAZOCARANJE...... nema veceg od onog u utakmici za EP sa Turskom. Umjesto da svim glasom drecis deckima ( Rakiticu) da stanu na loptu ti si vec planirao iducu utakmicu sa Njemackom. ( Moglo bi se reci da ti je Bog slao poruke u zadnjim minutama 3 prijasnje turske utakmice. Ali tko je tebi kriv sto si bio gluh i slijep !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
\'Reprezentacija koja je 2002. godine bila treća na svijetu izgledala je pokraj Grka kao space shuttle.\' Meni stvarno nije jasno kako ovaj Flak jos uvijek ima posao u VL. Njegovi clanci su na razini osnovne skole i ustvari su uvreda citatelja, jer totalno potcjenjuju njihovu inteligenciju. Vrhunac neprofesionalizma!
Hvala bogu sto nisam musko,jer biti ovako glup kao vas cetvorica je zastrasujuce i blamirajuce za sve druge muskarce koji se razumiju znatno vise neg vi u nogomet.. zulika velemajstore i njem...je gubila u utakmicama sa englezima kod kuce sakuce sa 5:1 Sve se to zaboravlja,neeeee zulika...kad se palite na to sto Flak pise citaj Sn...nigdje nije Bilic tvrdio da su grci slabi,rekao je da su imali los dan... niko 36 biliceva putovanja ne placas ti nit vi porezni obveznici,musko si ...Uvijek se busate da sve znate,a ovim se vidi , pojma nemas.. Eraser ne treba uopste komentirat,njegovo misljenje nikoga ne zanima...On je veliki strucnjak,strucnjak za gluposti...Vodi brigu o vasima,idete doma kao i slov...
Dc...Da Flak uvijek pretjeruje je poznato,i to sto je pisao sigurno Bilic nije rekao,ne njemu Flaku,jer ga dobro zna i pozna kakv je to covjek...Ipak moras priznat da su Koeranci bili brzi i pokretni na travnjaku,a grci spori i tromimi bez imalo kombinatorike u igri..Jednostavno nisu imali rjesenje za Koreance..Vidjet cemo kakvi ce biti u ostalim utakmicama..
ne ni kom slucaju nisu Grci toliko losi,koliko su ovi Korejanci dobri,stvarno su \"gerila\".
Jedva čekam nastavak niza Bilić boysa od rujna! Da vidim posipanje pepelom po glavi svih ovih degenerika uključujući ove banana kvazi-novinare nekad uglednog Večernjeg lista, flaka i dasovića! Bilić je imao svojih grešaka (a tko nije ?!?) al je dokazao tko je i što je jer je od 42 utakmice preporodio reprezentaciju, izgubio samo 4 i pobijedio u čak 30!!! Svijet priznaje, klanja se, ali Hrvat ne! Naravno! Na internetu sam pronašao podatak da je Ćiri za rekordne 33 pobjede trebalo 72 utakmice uz čak 25 remija i 15 poraza!!!! Da su Olić, Modrić ili Petrić samo jednu od onih stativa zabili, sad bi Hrvat pričao o najboljem izborniku na svijetu i napadu na polufinale!!! Eto, takvi smo mi, i zato jedva čekam rujan!!!
luena, draga, nemaš ti pojma. zaljubila se jadna mala u bilića pa drži prodike na portalu svima koji nešto kažu protiv njega. čitaj story i gloriju, tamo su ti članci o tvom lijepom slavenu u kojima ništa ne piše o nogometu. ovo je za tebe prenaporno
Gospodine Bilicu ,ta losa grcka je pobijedila u kljucnoj utakmici ukrajinu u gostima! koju vi niste mogli ni u zagrebu.Primili ste 9 golova od engleske,garantiram da nijedna reprezentacija svijeta ne moze primiti od engleske,niti od ikog drugog,pet golova po utakmici.Bilo bi moralnije i pristojnije da ne dajete komentare ovakve vrste.
veći dio Bilićevog komentara (do \"ne treba ih se bojati\") je OK, Grci stvarno jesu bili teški i spori, gotovo negledljivi (i tako podsjetili na jednu reprezentaciju koja nije na SP-u), ali je pitanje da li su bili takvi zbog agresivnih Koreanaca ili su i inače takvi. Oni su u svakom slučaju defanzivna i čvrsta momčad koja teško zabija, ali i teško prima. S tim izborom igrača teško nešto revolucionarno može promijeniti i puno moderniji trener koji je sklon ofenzivnijem nogometu. Da bi se njima zabilo, treba biti brz, agresivan, igrati u prostor i tako iskoristiti sporost njihovih stopera (kao jučer Njemci). Da li mi to možemo? Bilić valjda najbolje zna da li mi zadnjih dvije godine igramo brz i moderan nogomet. Modrićeve okomite lopte, agresivnost Vukojevića i Mandžukića (ako bude normalan u vrijeme utakmice), Olićeva brzina bi mogle biti dobitna kombinacija, ako će ih znati posložiti. Inače.za nas već neko vrijeme nema lakih protivnika i sa svima se mučimo (Kazahstan, Ukrajina, Wales itd.). Nisam pesimist, ali sam realni, umjereni optimist za razliku od nekuh zaljubljenih curetaka
Ja mislim da bi nam Grci mogli je... majku, Švabo njih vodi, a taj se nikada ne predava.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kakma... He ,i ti puno trabunjas...Jesi li gledao Grke i Ukraince...Onda bi morao znati da su bili puno bolji neg danas,sta trabunjas i ti ...Musko pa ludo, pravite se da sve bolje znate ...Znate samo baljezgat..