Bili Hrvat, Šveđanin, Bosanac i Srbin u Beogradu: Nije početak vica, već slavlje igrača Milana
Ante Rebić se zajedno s Radom Krunićem našao u putnoj družini Zlatana Ibrahimovića prilikom posjeta Dušku Tošiću. Hrvat vjerojatno ovoga ljeta odlazi iz Milana, pišu talijanski mediji, a ovosezonski su cilj - plasman u Ligu prvaka - ionako ostvarili
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0