'Bila je to jedna od najtežih odluka, nadam se da će ljudi shvatiti'
- Birati između zemlje u kojoj ste rođeni i zemlje koja vam je dala sve nije lako. Dobro sam razmotrio cijelu situaciju i zaključio kako želim igrati za zemlju u kojoj sam sve postigao - rekao je Costa.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0