Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 188
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Messi i Agüero:
Povratak na članak

'BiH je sjajna momčad, imali smo mnogo sreće'

Messi je na Maracani postigao svoj tek drugi pogodak na Svjetskim prvenstvima

Komentari 21

VE
verakruz
08:50 16.06.2014.

Kaze Susic besicu-cuvaj mesija. ubacaj Argentinaca kolasinac daje gol. Opet se cuje Susic-pusti mesija ,cuvaj kolasinca...

VL
DU
Deleted user
09:07 16.06.2014.

zato mi nismo imali sreće s Goranom Vlaovićem, simpatije za BiH ok, ali slušat onakve nebuloze na javnoj TV, gore od najzagriženijeg navijača

VL
VE
verakruz
08:52 16.06.2014.

Ovo su bile male šale :) BiH je igrala dobro, iako je Argentina potpuno podbacila u prvom poluvremenu u postavci igre.

VL
VE
verakruz
08:51 16.06.2014.

Igra Bosna protiv Argentine. Slobodan udarac za Argentinu. Svi Bosanci u živom zidu postavljeni, gledaju prema Messiju. Jedino Mujo okrenut prama svom golu. Pitaju ga zašto. On kaže:"Puca slobodnjak Messi. Ovaj gol ne bi propustio vidjeti ni za što na svijetu.."

VL
Avatar hrvatsko_kraljevstvo925
hrvatsko_kraljevstvo925
09:54 16.06.2014.

Čitam stane medije i svi se slažu da je ovo bila daleko najgora utakmica na SP, Argentina totalno indisponirana nije se uopće trudila sve rješavala na individualnu kvalitetu, a BiH nije u stanju napraviti 2 dodavanja . BiH pokazala dada je s pravom smatraju za jednu najslabijih momčadi na prvenstvu.

VL
Avatar bosanac1951
bosanac1951
09:06 16.06.2014.

Gledao sam cijelu tekmu.....Malo sam bio pospan... kak je igrao Edin Džeko ???? Najbolji igrač B i H...Meni se čini da je on objema ekipama raznosio cocktu zbog vrućine i relativne vlažnosti....

VL
Avatar bosanac1951
bosanac1951
09:48 16.06.2014.

Mislim da je sukomentator Drage Ćosića Goran Vlaović previše navijao za B iH...Na terenu su bile repke Argentine i B i H...Po meni komentator i sukomentator moraju biti objektivni, i to još preko javne telke...Što tko u srcu i duši misli neka ostavi za sebe, ne treba se javnost s tim zamarati.....

VL
Avatar tituš
tituš
08:50 16.06.2014.

Dok su Bosanci shvatili na koji gol trebaju pucati, već je bilo kasno. Iluzija je da mi s ovih terena možemo parirati južnoamerikancima. Može se dogoditi dobra igra, dobra utakmica, ali od 10 oni će dobiti 7 utakmica.

VL
Avatar mali_Radojica- hibridni ratnik
mali_Radojica- hibridni ratnik
09:57 16.06.2014.

I to je ta "strašna" BiH? Balkanska klasika-kompleks inferiornosti.Vide da je protivnik u lošoj formi,ali ne smeju da napadnu.Nešto čekaju,oni znaju šta? Isto tako i "moćna" Hrvatska.Beskrajna,impotentna dodavanja na sredini terena bez opasnosti po gol.

VL
Avatar Pablo 69
Pablo 69
10:38 16.06.2014.

Mujo: Al me izje.. onaj Manchaster na kladionici! Fata: I mene je Milan! Mujo: Gdje ti je listic? Fata: Pa nije mi ostavio listic ;)

VL
Avatar MihaNN
MihaNN
14:15 16.06.2014.

uopce mi nije zao da su izgubili...naslusao sam se kojekakvih zlih komentara sa njihove strane kad smo izgubili od Brazila;komentari iz kojih je bazdila uzivancija u samo cinjenici da smo izgubili. zelim im brz povratak u tu njihovu karikaturu od drzavice

VL
DE
debelisef
09:48 16.06.2014.

Jucer sve ocekivano : FC Kosova Zürich - Ekvador 2:1, Legija stranaca - Honduras 3:0, Gauchosi - BiH 2:1. Iako je Bosna zasluzila bod...

VL
Avatar marengo2
marengo2
21:34 16.06.2014.

Samo vi kmecite i zezajte. Gledacete vi Bosnu i u drugom krugu,toliko smo zacrtali i toliko cemo i ostvariti

VL
FA
Fake
09:05 16.06.2014.

Svaka čast Bosni na dobro odigranoj utakmici.

VL
SW
swic
09:52 16.06.2014.

Sve pohvale za igranje super su igrali

VL
DU
Deleted user
08:44 16.06.2014.

Mogli su dobiti Argentinu kao i mi Brazil da ne robujemo predrasudama.

VL
UN
U načelu
08:56 16.06.2014.

Zmajevi svaka vam cast,muski ste poginuli......svaka cast!!!!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.