'BiH je sjajna momčad, imali smo mnogo sreće'
Messi je na Maracani postigao svoj tek drugi pogodak na Svjetskim prvenstvima
Komentari 21
zato mi nismo imali sreće s Goranom Vlaovićem, simpatije za BiH ok, ali slušat onakve nebuloze na javnoj TV, gore od najzagriženijeg navijača
Ovo su bile male šale :) BiH je igrala dobro, iako je Argentina potpuno podbacila u prvom poluvremenu u postavci igre.
Igra Bosna protiv Argentine. Slobodan udarac za Argentinu. Svi Bosanci u živom zidu postavljeni, gledaju prema Messiju. Jedino Mujo okrenut prama svom golu. Pitaju ga zašto. On kaže:"Puca slobodnjak Messi. Ovaj gol ne bi propustio vidjeti ni za što na svijetu.."
Čitam stane medije i svi se slažu da je ovo bila daleko najgora utakmica na SP, Argentina totalno indisponirana nije se uopće trudila sve rješavala na individualnu kvalitetu, a BiH nije u stanju napraviti 2 dodavanja . BiH pokazala dada je s pravom smatraju za jednu najslabijih momčadi na prvenstvu.
Gledao sam cijelu tekmu.....Malo sam bio pospan... kak je igrao Edin Džeko ???? Najbolji igrač B i H...Meni se čini da je on objema ekipama raznosio cocktu zbog vrućine i relativne vlažnosti....
Mislim da je sukomentator Drage Ćosića Goran Vlaović previše navijao za B iH...Na terenu su bile repke Argentine i B i H...Po meni komentator i sukomentator moraju biti objektivni, i to još preko javne telke...Što tko u srcu i duši misli neka ostavi za sebe, ne treba se javnost s tim zamarati.....
Dok su Bosanci shvatili na koji gol trebaju pucati, već je bilo kasno. Iluzija je da mi s ovih terena možemo parirati južnoamerikancima. Može se dogoditi dobra igra, dobra utakmica, ali od 10 oni će dobiti 7 utakmica.
I to je ta "strašna" BiH? Balkanska klasika-kompleks inferiornosti.Vide da je protivnik u lošoj formi,ali ne smeju da napadnu.Nešto čekaju,oni znaju šta? Isto tako i "moćna" Hrvatska.Beskrajna,impotentna dodavanja na sredini terena bez opasnosti po gol.
Mujo: Al me izje.. onaj Manchaster na kladionici! Fata: I mene je Milan! Mujo: Gdje ti je listic? Fata: Pa nije mi ostavio listic ;)
uopce mi nije zao da su izgubili...naslusao sam se kojekakvih zlih komentara sa njihove strane kad smo izgubili od Brazila;komentari iz kojih je bazdila uzivancija u samo cinjenici da smo izgubili. zelim im brz povratak u tu njihovu karikaturu od drzavice
Jucer sve ocekivano : FC Kosova Zürich - Ekvador 2:1, Legija stranaca - Honduras 3:0, Gauchosi - BiH 2:1. Iako je Bosna zasluzila bod...
Samo vi kmecite i zezajte. Gledacete vi Bosnu i u drugom krugu,toliko smo zacrtali i toliko cemo i ostvariti
Svaka čast Bosni na dobro odigranoj utakmici.
Sve pohvale za igranje super su igrali
Mogli su dobiti Argentinu kao i mi Brazil da ne robujemo predrasudama.
Zmajevi svaka vam cast,muski ste poginuli......svaka cast!!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kaze Susic besicu-cuvaj mesija. ubacaj Argentinaca kolasinac daje gol. Opet se cuje Susic-pusti mesija ,cuvaj kolasinca...