Beusan: Dinamov gol je regularan, Hajdukov jedanaesterac nije postojao
– Iz tri kuta smo gledali snimku i, nažalost, ne mogu stati u obranu suca jer se vidi da to nije jedanaesterac
Komentari 24
čak je i beusan potvrdio ono što smo svi objektivni pisali jučer: dinamov gol je 100% regularan, a hajdukov 100% neregularan! "greškama" sudaca hajduk je u sezoni 2015/2016 do sada dobio na poklon oko 8-10 bodova, a izgubio 2-3 boda, dakle sve je jasno!!!!
Za ovo nije trebalo nikakvo oko od sokola. To vidi svaki laik. Kraj "vikend debata" popišani ste
Bas me zanima dokad ce ovaj tekst biti na naslovnici? Odgovor je do sutra ujutro. A nakon toga ćete ga moći pronaći pod "prikazi još vijesti" a da je kojim slučajem bilo zaleđe ili penal, ili ne daj Bože obadvoje, bio bi do Uskrsa.
" Tako mali kontakt " .... vrlo pristojan čovjek ovaj Beusan.
beusan nije uzel u obzir poznatu cinjenicu da su mladi hajdukovi igraci istrenirani i odgojeni u posebnim okolnostima (padanje u kaznenom se vjezba svakodnevno od najmanjih uzrasta) i kad im se protivnik u 16 metara priblizi na metar (ili manje) dozive takav stres da odmah padaju ko metkom pokoseni - pustimo mi rigidna nogometna pravila, to mozda vrijedi za ostale klubove koji nemaju tolko navijaca, ali u slucaju hajduka treba uzet u obzir taj ljudski faktor i prekinut takva provokativna priblizavanja hajdukovoj dici, dapace, u kaznenom se nema sta zaustavljat hajdukovog igraca u prodoru niti mu se prilazit na blize od metra, to je nenormalno i mislim da je sudac grubo pogrijesil jer nije dal crveni igracu zagreba zbog namjernog provociranja…ljudi dokle ce to vise trajat, dolje hns!
Brbljicu di si?
Interesantno, kad je Dinamu dosuđen sumnjiv penal onda Beusan skače "Nije bio penal! Nema šanse! Užasno suđenje!!!!"....a kad je hajduku dosuđen sumnjiv penal onda se ispričava javnosti..."Ah gledajte, ljudi griješe, žao mi je, nije bio penal", kao da se boji da će ga huligani torcide pretući.
veli "objektivni"Beusan da mu se čini da kontakt nije bil dovoljan za najstrožu kaznu?!!? pa mu preporučam da ode kod oftamologa Gabrića da mu izbalansira malo vid
Sad kada vidimo da je i "objektivni" Beusan potvrdio ono što su normalni ljudi vidjeli isti dan, nisam iznenađen da se i dalje javljaju razni Sport bili,Derini, Bekrije, Dalmate, Inati se slavonijo Oliveri.....i dalje nam prezentiraju svoje nisko shvaćanje kulture ljudskog ponašanja, ali visoko neznanje nogometa. Zar je moguće da jal i mržnja dovode nekoga u situaciju da se spušta na tako niske grane. Tako maloumne izjave može značiti samo jedno........... Kad shvate mislim da će proći još desetak titula bez njihovih kmečavaca. Neka nam Hajduk živi vječno. Barem imamo ćemu da se smijemo i nekoga da se svaki vikend imao kome sprdati.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
POZIV svim navijačima malog splitskog kluba!! Pođite u nedjelju u crkvu kako bi nakon 11 godina vidjeli čovjeka u bijelom kako diže pehar! POZOR- platite to zadovoljstvo jer prošli put ste ostali kratki.