BBB-i napunili Sutinska vrela, Dinamo u derbiju pobijedio Agram sa 4:3
Dinamo je do pred sam kraj vodi 4:2, onda je Agram izvukao vratara i smanjio, ali više od toga nije mogao
Komentari 9
Ok BBB, ali bilo je jako puno 'običnih' navijača, obitelji s klincima koji su podivljali u zadnjim minutama kad se lomio rezultat. Svaka čast
svaka vam cast,ovo je nesto predivno za vidjet!!
Tatičari i mamićevci se grizu za jaja! A tata će imati mokre snove jer zna da nikad dok je on tamo neće imati takvu atmosferu! Samo zato jer je mislio da je iznad svih! Ali nije niti će biti! Samo dođite na futsal i vidjet ćete što je atmosfera, navijanje , veselje! Murija te ne maltretira niti zaštitari. Možeš popiti pivu više i uživati!
Hahaha - kakav vrazji fucal, i hrpa nadrogiranih klinaca - dodite svi vi koji zelite dobru vibru,uspomene i neplasit se huligana na hokej kad igraju medvjedi u svom brlogu. Sve je drugo .......
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
fenomenalno, upravo se vratio sa obitelji sa utakmice, hrpe klinaca od dvije do 12 godine, atmosfera vrhunska, nogomet odličan, napetost do zadnje sekunde. Za preporučiti!