Barcelona pobijedila Atletico 3:1, Mandžukić uspio zabiti gol!
Ivan Rakitić i Mario Mandžukić imali su čast, pred 88.000 gledatelja, sudjelovati u spektaklu od prve minute, a bolji je dojam ostavio Barcelonin veznjak, dok je Mandžo dosta rijetko uopče i dolazio u dodir s loptom.
Komentari 2
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Cekamo izjavu Rakitica, gdje se zahvaljuje Bogu sto stoji pored Messija dok ovaj izvodi slobodne udarce.