Barcelona deklasirala Alaves s pet komada u mreži

Barcelona je sada druga s 46 bodova, koliko ima i trećeplasirani Real, dok Atletico vodi s osam bodova više.
13. veljače 2021. u 23:35 0 komentara 396 prikaza
La Liga Santander - FC Barcelona v Alaves

Nogometaši Barcelone slavili su u 23. kolu Primere kod kuće protiv Alavesa s 5:1.

Barcelona je u vodstvo doveo Trincao golom u 29. minuti, a na isteku poluvremena na 2:0 je povećao Lionel Messi.U 57. minuti je grešku obrane Barcelone kaznio Luis Rioja, ali msu potom Trincao (74) , Messi (75) i Junior Firpo (80) osigurali pobjedu Kataloncima.

Zagreb: PPD Zagreb protiv Barcelone u rukometnoj Ligi prvaka RUKOMETNA LIGA PRVAKA Barca slavila u Sutinskim vrelima iako je Zagreb pružio dobar otpor

Ranije je četvrtouvrštena Sevilla pobijedila kod kuće Huescu s 1:0 golom Munira El Haddadia u 57. minuti.

Zagreb: PPD Zagreb protiv Barcelone u rukometnoj Ligi prvaka "MESSI ĆE OTIĆI" Cindrić otkrio hoće li igrati za Hrvatsku pa žestoko odgovorio Kajbi
Koprivnica: Gotovo stopostotni odaziv građana na cijepljenje Pfizer cijepivom