Barca prosula bodove, trener povukao Rakitića iz igre već na poluvremenu!

Barcelonu i Real sada dijeli samo gol-razlika
04. siječnja 2020. u 23:22 0 komentara 3105 prikaza
Ivan Rakitić
Pogledajte galeriju 1/3

Nogometaši Barcelone odigrali su 2:2 na gostovanju kod Espanyola, a pobjedu im je u 88. minuti 'ukrao' Wu Lei krasnim pogotkom s desne strane iskosa u suprotni kut.

NE KRIJU NEZADOVOLJSTVO Na zgradi u Češkoj osvanuo natpis 'Dinamo Zagreb'

Domaćin je poveo u 23. minuti pogotkom Davida Lopeza, a strateg Barcelone Ernesto Valverde je na blijedo izdanje svoje momčadi u prvom dijelu odgovorio povlačenjem Ivana Rakitića.

Umjesto njega je u nastavku zaigrao Arturo Vidal, te je upravo Čileanac glavom zabio za 2:1 u 59., i to samo devet minuta nakon što je Luis Suarez izjednačio rezultat.

Ipak, kineski veznjak je domaćinu donio vrijedan bod, barem nekakav plijen u trenucima dok pokušava spasiti živu glavu.

Novak Đoković ISPAD VIDEO Pomračenje uma Novaka Đokovića! Psovke koje je Srbin izgovorio nisu za svačije uši

Naime, Espanyol je nakon 19 odigranih utakmica posljednji na tablici sa samo 11 bodova, dok se Barca uz remi vratila na čelo La Lige.

Doduše, sada ima isti broj bodova kao Real, 40, ali razliku čini bolji omjer zabijenih i primljenih golova.

Dodajmo da je katalonski klub utakmicu okončao s desetoricom jer je Frenkie de Jong isključen u 75. minuti.