Naslovnica Sport Tenis

Azarenka pobijedila Williams i ide u finale

Bjeloruskinja Azarenka, inače dva puta pobjednica Australian Opena, u subotu će u svom trećem finalu na Flushing Meadowsu igrati protiv Japanke Naomi Osake.
11. rujna 2020. u 09:39 1 komentara 583 prikaza
Serena Williams

U polufinalu US Opena Serenu Williams pobijedila je u četvrtak Victoria Azarenka sa 1-6 6-3 6-3, uskrativši joj tako šansu da kod kuće osvoji rekordni, 24. Grand Slam naslov.

Luka Modrić Hrvatski kapetan Modrić: Važno mi je s Realom proći pripreme

Prethodna dva finala izgubila je 2012. i 2013. godine upravo od Serene Williams, koja je šest puta bila pobjednik US Opena

Azarenka je, igrajući svoje prvo Grand Slam polufinale u posljednjih sedam godina, podigla je svoju igru ​​u drugoj dijelu meča i imala nekoliko snažnih udaraca.

Staropramen piknik gastro oaza Najšarmantniji piknik u gradu donosi brojna iznenađenja

Nastavila je s pritiskom u trećem, dok se 38-godišnja Williams borila s ozljedom lijevog gležnja, te je asom zapečatila svoje mjesto u finalu.

intimna ispovijest
Sin popularnog ex-YU glazbenika: 'Tata je od prvih tantijema kupio Porsche, a sada meni ne želi pomoći u karijeri'