ATP Rim: Poraz Dodiga na startu turnira parova
Inače, nakon jednostavnog prvog seta u kojem su dominirali Dodig i Krajicek, u drugom setu nije bilo break gemova, ali su Dimitrov i i Hurkacz dominirali u tie-breaku drugog seta (poveli su 6-2), kao i u odlučujućem tie-breaku trećeg seta u kojem su napravili startnu prednost od 5-2.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0