Ante Čačić okupio reprezentativce, Davor Šuker veliki optimist
Nalazimo se u situaciji u kojoj ne odlučujemo sami o sebi, a tome su krivi kiksevi u Azerbajdžanu (0:0) i Norveškoj (0:2), zbog čega smo na trećem mjestu
Komentari 15
Ajde pljuvači ovo je vaš trenutak slave, Jovo Jovanović je uz vas i trlja si..............hehe !
Mole se slučajni hrvatski državljani da ne komentiraju reprezentaciju koja im nije na srcu !
Kaj bude sa Čačićem ak se kvalificiramo ? Mislim da je in postavljen samo za ove dvije utakmice.
haha Pivaric,Duje Cop,Pranjic jaki smo pravo.
Obavijest za modrica, Rakitića, Perišića, i manzdu i ostale, to nije domar stadiona, već izbornik., i dajte malo ga shvatite ozbiljno. Vas HNS.
A tko je taj Davor Šuker ????
Nije mi jasno da igraci zele igrati za ove kriminalce?
ajoj kad vidim ovog cacica dobim p.o.l.e.v
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Možda nas pozitivno iznenade....sretno!