Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 88
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
NIsu se imali
Povratak na članak

Andy Cole: Sa Sheringhamom uopće nisam razgovarao

Umirovljeni engleski nogometaš i bivši reprezentativac Andy Cole, u kolumni za Indenepdent objelodanio je da bivšeg klupskog i reprezentativnog suigrača Teddyja Sheringhama niti danas ne može smisliti.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.