Dinamo Anderlecht
Antonio Bronić | VLM
25.09.2009.
u 07:23

Nogometaši Anderlechta pobijedili su u posljednjem dvoboju osmog kola belgijskog prvenstva Mouscron na gostovanju 2:1.

Domaći su poveli 1-0 golom Arachija u 23. minuti, no gosti su preokrenuli golovima Suareza iz jedanaesterca devet minuta potom i Lukakua u 74. minuti.

Time je sastav iz Bruxellesa došao do pete prvenstvene pobjede, te diobe prvog mjesta na ljestvici. Trener gostujućeg sastava i suparnika hrvatskom prvaku Dinamu u skupini A Europa lige, Ariel Jacobs, izveo je u Mouscronu sljedeću momčad:

Proto, Deschacht, Juhasz, Bernardez, Rnić, Van Damme, Biglia (od 46. Gillet), Sare, Chatelle (od 75. Legear), Suarez, De Sutter (od 66. Lukaku).

U redovima domaćih desetak je posljednjih minuta odigrao hrvatski napadač Zvonimir Deranja.