Amerikanke obranile naslov, 11. put su najbolje na svijetu
Nošene glasnom podrškom s tribina sydneyskog Superdomea, Kineskinje su u finalu bile konkurentne u prvom poluvremenu, da bi američka reprezentacija u trećoj četvrtini došla do prednosti od 21 koša (68-47) i tako otklonila svaku sumnju oko pobjednika dvoboja.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0