U tijeku su pregovori...
- Ne mogu zamisliti Alvesa bez Barcelone - rekao je Brazilac za sebe u trećem licu.
- Da se pita samo mene, bila bi to sto posto sigurna stvar, no ovisi o objema stranama. Osjećam da me cijene u klubu i momčadi. Ja samo naporno radim i ostvaruju mi se snovi. A želja mi je ostati u Barci - rekao je Alves koji ima ugovor do 2012. godine.
OSTAO BI U BARCI
Alves: Dajte mi novi ugovor!
Barcelonin Dani Alves nema namjeru napustiti Nou Camp i ne sumnja da će staviti svoj potpis na novi ugovor.
Još nema komentara
Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.