Halilović: Barcelona je najbolji klub na svijetu, ali jednostavno nema sreće
- Jako sam sretan. Puno igram, zabio sam gol i imam dvije asistencije. Hvala suigračima, Sporting je jako dobar klub. Mlada smo momčad koja naporno radi i postupno uči - rekao je Halilović.
Komentari 4
@muh Sprdati se sa Modrićem,Halilovićem i ostalim hrvatskim nogometašima te ide,ali je razlikovanje č i ć atomska fizika za tebe....
dao si dobar gol ali ono sto si odigrao do kraja nije ni za drugu ligu deset izgubljeni lopti a jedna od ti je penal koji je golman obranio
I ti nemaš sreče neče nikad više igrati u Barceloni.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Barcelona, nahbolji klub na svijetu? 😉ok,ja mislim da je Bayern mnogo bolji klub.