Album iz snova ili financijska noćna mora? Lov na 980 sličica je počeo, navijači već troše stotine eura
U savršenom scenariju, u kojem ne biste dobili nijednu duplu sličicu, bilo bi potrebno minimalno 140 paketića, što bi predstavljalo trošak od oko 210 eura
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0