Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 101
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
PUNO TOGA NE VALJA
Povratak na članak

Ako Dinamo želi titulu, mora promijeniti nekoliko stvari. Evo zašto Jakirović nije kriv za posrnuće

Iako, očito je da plavi nemaju nekakve automatizme u igri, kod njih je jednostavno nemoguće prepoznati plan igre s kojim kane nadigrati suparnika ili ga pobijediti. Taj se plan mogao vidjeti protiv Betisa, plavi su te dvije utakmice odigrali kako je nekoć Dinamo igrao u Europi protiv jakih suparnika, s čvrstim blokom i dobrom tranzicijom

Komentari 29

DA
danistine1
12:52 05.03.2024.

Ljudi pustimo sitnice.Naši Hrvati iz Nikaragve ,gladni i i na samrti hoće da se vrate.Hrvatska im ne da domovnice i putovnice Pozivam sve navijačke skupine da polude i postignu povratak Hrvata na ognjište predaka.

VL
BS
Blue_shirt
13:07 05.03.2024.

Hoxha, Halilović, Bernauer, Špikić, Kaneko, Pierre-Gabriel, Ogiwara, Emreli, Kulenović... To realno nebi bila pojačanja ni za Rijeku ni za Hajduk a ni za Osijek, sve su to solidni igrači ranka Istre, Belupa ... tamo bi dali na kvaliteti, u Dinamo su višak i teret na proračunu, nažalost novac od prodaje Šutala i tantijemi od Gvardiola odoše na plaće ovih gore spomenutih. A netko je procijenio da Pjaca, Janković, Brekalo, Uremović nisu za Dinamo pojačanja, a evo pokazalo se da su to itekako pojačanja za konkurente za naslov u hnl. Na to nadodajte plaće za realno veterane rekreativce netko više netko manje, ali svakako nisu za udarni sastav i to po cijele utakmice (Ademi, Ristovski, Mišić...) , pa plaće za kupljene dobre igrače po imenu ali kupljeni i na plaći a na bolovanju (Stojkovic, Kacavenda, Perić Šutalo, Rog, Bulat, Moharami) Dakle suma sumarum 7x na bolovanju, 9x koji nisu nas rank, 2-3x pred mirovinu i daj ti sad osiguraj za plaću novce a rezultat bi trebao napraviti trener i Baturina, Petković, KTC (koji je po godinama pred mirovinom ali igracki nemamo drugog) i par ovih mladih i neiskusnih (Sučić, Živković, Vidović...) Neide i mora se napraviti ozbiljan reset svlacione jer bez uefa novca nece biti za place, a onda dugorocno ce biti scenarij cibona, hrpa igraca na sudu kojima je klub duzan i bankrot

VL
JO
JovanC
13:05 05.03.2024.

Mamicu vrati se

VL
EJ
ejStef
12:04 05.03.2024.

Veliki problem Dinama je da su prodani kvalitetni igrači, a nije dovedeno niti jedno pojačanje. Hoxha, Bernauer, Kaneko itd, sve su to igrači za Istru ili Slaven ili neki sličan klub... Drugi problem je Jakirović, koji sa svojim stožerom očito ima velikih problema kod pripreme utakmica, često, prečesto ga treneri pročitaju i postave vrlo dobru protuigru (zadnji primjer Osijek, očito Lokomotiva)... Evo, protiv Osijeka su krila bila potpuno neupotrebljiva, vezni red nije mogao prenijeti loptu, a onda je Petković morao visiti na centru, umjesto blizu 16m. Da je krenuo s Vidovićem i Špikićem, ne bi Osijek mogao toliko dominirati... Bernauer je teški kikser, a drži ga u ekipi, Kaneko je uglavnom nevidljiv, jedino ga mediji drže, Ademi se nikada neće vratiti u formu ako igra po 20 minuta, itd. Uprava je napravila devastaciju kluba, a Jakirović se ne snalazi najbolje, jednostavno ne zna izvući maksimum iz igrača. Nema uigranosti, kao kod Mamića ili Bjelice...

VL
XY
XYZ52
13:58 05.03.2024.

Mudar je naš Junaci a sve je tako jednostavno. Da bi Dinamo bio prvi, treba na kraju prvenstva imati više bodova nego njegovi konkurenti.

VL
CU
Cuturas
12:13 05.03.2024.

Bez petka loše vidi se da fali. S njim petljanje do besvjesti. E ako dosada nije mogao uvesti neke autamatizme, hijerarhiju,autoritet,odnosno premalo je poboljšao igru od jeseni ja mislim da je problem malo i u treneru. Ili nezna,ili nema autoritet ili kak se meni čini da previše komplicira,onda je previše kompliciranih rješenja pa više nitko nezna kaj bi s loptom. Koliko je bilo udaraca u okvir gola izvan 16terca u zadnje tri četiri utakmice HNL? Ma neeee koliko je bilo udaraca prema golu,i kolko su išli daleko od gola? Koliko točnih centar šuteva,koliko udaraca krilnih igrača u/prema golu?

VL
Avatar Castro
Castro
11:33 05.03.2024.

Naravno da Jakir nije kriv. Pogledajte koji igraci su dovedeni kao " pojacanja " !! Takozvana politika kluba i ljudi koji su odgovorni su doveli Dinamo na trece mijesto. Sve sto se dogadja u klubu osjeti se i na terenu.. Pogledaj jednu mocnu Barcelonu u kakvom je stanju zbog onih koji vode klub. Hodza se MORAO dovesti, nije los igrac ali nije ni kalibar igraca koji bi bio pojacanje u jednom normalnom Dinamu. Ali postoje dogovori za stolom koji se moraju ispostivati, ono na terenu nije vise toliko bitno. E pa onda nemoj kriviti trenera.. Mozda Zajec uspije ponovo osposobiti stvaranje novih igraca kao sto se dogadjalo zadnjih 15 godina. Pa njih devet-deset osvoje dvije medalje sa SP.

VL
DE
Dex
23:54 05.03.2024.

@○Castro .. pričam o Junaciju a ne o Jakireviću

VL
DU
Deleted user
16:14 05.03.2024.

Od sve pameti i talenta - Dinamo u 94. min mora spašavati bod u Osijeku. Način na koji je igrao pokazuje da ne razumiju što Petko može a što ne. Uglavnom ovako neće obraniti naslov ni pod razno - najgore je to što se ne radi o kvaliteti drugih nego o lutanju Dinama.

VL
CU
Cuturas
12:13 05.03.2024.

Bez petka loše vidi se da fali. S njim petljanje do besvjesti. E ako dosada nije mogao uvesti neke autamatizme, hijerarhiju,autoritet,odnosno premalo je poboljšao igru od jeseni ja mislim da je problem malo i u treneru. Ili nezna,ili nema autoritet ili kak se meni čini da previše komplicira,onda je previše kompliciranih rješenja pa više nitko nezna kaj bi s loptom. Koliko je bilo udaraca u okvir gola izvan 16terca u zadnje tri četiri utakmice HNL? Ma neeee koliko je bilo udaraca prema golu,i kolko su išli daleko od gola? Koliko točnih centar šuteva,koliko udaraca krilnih igrača u/prema golu?

VL
BI
billynik
12:55 05.03.2024.

Prvo, trenera i Upravu.

VL
DE
Dex
11:29 05.03.2024.

a da preuzmeš neki klub pa da to svoje tzv znanje u djelu prikažeš?

VL
Avatar R.o.n.i.n
R.o.n.i.n
12:51 05.03.2024.

Smiješno!!!

VL
DU
Deleted user
11:39 05.03.2024.

Koji bi trener Petka stavio na klupu? Takvog trenutno Dinamo ne može dovesti. Do tada - Petko će igrati što hoće, rolati koliko hoće a ostali krpati rupe koje tako nastanu. Najlakše je onda nabijati kao što su krenuli u Osijeku nakon 15 min pa do 90. min. Zato je Osijek izgledao kao City - ne zato što je posebno dobar.

VL
DO
Domi
12:45 05.03.2024.

Ne znam što "nogometni znalci" vide u Petkoviću. Ako nema jedanaesteraca, nije u stanju zabiti gol što je inače glavni zadatak napadača.Samo petlja s loptom i treba ga zamijeniti sa pravim golgeterom ala Kulenović ili Brodić.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.