Naslovnica Sport Strani nogomet

Adebayor igrao cijelo poluvrijeme, a vidio samo na jedno oko

Napadač Tottenhama Emmanuel Adebayor odigrao je cijelo drugo poluvrijeme na gostovanju kod Wigana (2-1), a vidio je samo na jedno oko
26. rujna 2011. u 23:53 1 komentara 2 prikaza
\'Togo\'s Emmanuel Adebayor listens to journalists\' questions after a World Cup soccer training session in Wangen June 15, 2006. REUTERS/Miro Kuzmanovic (GERMANY)\'

Adebayor je bio asistent kod oba pogotka svoje momčadi u prvom poluvremenu, ali u nastavku je bio neprepoznatljiv. Independent prenosi da je Togoanac cijelo drugo poluvrijeme vidio samo na jedno oko nakon sudara sa suparničkim vratarom.

- Nisam mogao vidjeti loptu, protivnika, ništa. Ali dobar je osjećaj završiti utakmicu s jednim okom, a s tri boda u džepu – kazao je Adebayor.

Hrvatska - Španjolska
SLAVE NASLOV
Pogledajte što španjolski mediji pišu nakon pobjede, dotaknuli se i hrvatskog ponosa
PoKRENI
PONOSNO VOLONTIRAMO
Korporativnim volontiranjem do boljih promjena u društvu
  • Avatar neurazumljiv
    neurazumljiv:

Za vrijeme prosle utakmice htio je izaci sredinom drugog poluvremena, a kako nije imao napadaca na klupi redknapp ga je pitao : \"tko sam ja\" ade je odgovorio - \"harry\" \"ajd sad natrag u igru\" - rekao mu je harry