Adebayor igrao cijelo poluvrijeme, a vidio samo na jedno oko

\'Togo\'s Emmanuel Adebayor listens to journalists\' questions after a World Cup soccer training session in Wangen June 15, 2006. REUTERS/Miro Kuzmanovic (GERMANY)\'
Reuters
26.09.2011.
u 23:53

Napadač Tottenhama Emmanuel Adebayor odigrao je cijelo drugo poluvrijeme na gostovanju kod Wigana (2-1), a vidio je samo na jedno oko

Adebayor je bio asistent kod oba pogotka svoje momčadi u prvom poluvremenu, ali u nastavku je bio neprepoznatljiv. Independent prenosi da je Togoanac cijelo drugo poluvrijeme vidio samo na jedno oko nakon sudara sa suparničkim vratarom.

- Nisam mogao vidjeti loptu, protivnika, ništa. Ali dobar je osjećaj završiti utakmicu s jednim okom, a s tri boda u džepu – kazao je Adebayor.