"Zbog oluje nismo mogli pristati, a ljudi su padali po kruzeru"
– Vjetar je puhao 120 kilometara na sat i doživjeli smo nekoliko zaista neugodnih naginjanja broda. More nas je valjalo kao igračku! Pri jednom naglom zaokretu tijekom kojeg smo baš bili u restoranu na 13. katu, sve je počelo škripati.
Komentari 6
jaoj sto cu sad?
Jugovici?
bolja je ona \"fali more drž se kopna\", ja sam samo prelazio lamanš i jednom izađem na zrak a njih 10 se nagnilo na ogradu i riga
Slatke bogataške muke, nisam mogla spavati, ah ha!
baš mi je drago što si ja to nemogu priuštiti, jer to bi bilo previše za mene...a bogami i za sve normalne... j....mi se za istu...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
može li mi netko vratiti 2 minute života potrošene na čitanje ovog glupog članka? (btw što joj znače ti jugovići koji vole kupovati?)