Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 162
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
SURADNJA ZA ANALE
Povratak na članak

Pogledajte kako je Huljić 'platio klošarima spot' i postao reper!

Od danas će Vojka svi zvati Hulji, a Bengalka je Torino – tutta forza. S pastom italianom Vojko Pere zube, kad su zubi čisti sve ga žene ljube – ljubit ćemo i "Pastu Italianu" još dugo, dokad god Vojko ima za nazvat čovika!

Komentari 3

Avatar Drazen Klaric
Drazen Klaric
10:54 02.03.2018.

Hm, od nečega se mora ispaliti, ali ovaj Huljić, stvarno bi morao podvući crtu ispod nekih stvari. Dobar je bio, ali ovo sad ulazi u sferu glumačkih družina iz srednjeg vijeka, koje su u klimavim kolima sa drvenim kotačima lutale od sela do sela i davale loše predstave, a uz put, nakon što dobiju par talira, maznu i koje jaje iz najbližeg kokošinjca.

VL
Avatar rubinet
rubinet
11:30 02.03.2018.

podnaslov"suradnja za anale"...anale dolazi od analno?..tekst je hrpa bezveznih rječetina i rječurina.."glazbu" zaboraviš odmah nakon slušanja.. neka Vojko napravi još koju antologijsku poput"Lovrinca" neka ne troši reputaciju na ove glazbene štrcaje

VL
DU
Deleted user
22:36 02.03.2018.

Volim Huljića al ovo mi je bzvz al skroz

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.