VIDEO Pobjednik popularnog showa imao podstanarku iz pakla: ‘Sve mi je uništila, imala je lažno ime’
Snimka započinje prizorima uništenja i prljavštine: prljava kuhinja s praznim bocama alkohola, uništena kupaonica i kaos u cijelom prostoru. Cuccurin je kroz tekst na videu objasnio kako je podstanarka koristila lažno ime, zaključala se u stan i odbijala izaći
Komentari 4
Tražim ban.Licu mu sliči na vulvu.
Sklopiš adekvatan ugovor kod bilježnika i to solemnizirani,platiš notara i solemnizaciju,pa je ugovor izvršan; prvo neizvršavanje obveza i lik leti van.Tako zakon kaže.
Zakoni su loši i nepromišljeni. Ne smiješ izbaciti podstanara ako ne plaća. Zato treba potpisati ugovor o najmu ne dulji od 6mj. Nakon isteka smiješ ih izbaciti
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ako nešto napišem kao komentar na ovu sliku dobit ću ban samo tako.