Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 3
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
BORI SE DUŽE VRIJEME
Povratak na članak

VIDEO Grše otkazao sve nastupe u sljedeća dva mjeseca, a evo koji je razlog

Jedan od najpopularnijih domaćih glazbenika, triljski reper Grše, zbog nakupljenih zdravstvenih problema prisiljen je povući se sa scene na iduća dva mjeseca i otkazati sve dogovorene koncerte.

Komentari 2

Avatar Irac
Irac
16:20 12.06.2025.

Bolest poljupca. Iako se ustvari radi o koitusu s damom koja je nositeljica virusa, ali ona sama nema simptome. Uistinu grda bolest ali ni blizu kao hepatitis C. Poanta je da mijenjanje sexualnih partnera može završiti jaaaako loše. Mario Ančić se nikada nije uspio oporaviti od mononukleoze i karijera mu je propala. Grše želim ti brz oporavak i pamet u glavu

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.