Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 153
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
TEŠKO ŽIVOTNO RAZDOBLJE
Povratak na članak

Vedrana Rudan opisala tešku agoniju kroz koju prolazi u bolnici, a ove riječi nikog nisu ostavile ravnodušnim

Vedrana Rudan ponovno je otvorila dušu o svom liječenju, a više detalja doznajte u nastavku

Komentari 18

Avatar Platonix
Platonix
15:10 02.08.2025.

Potpuno sam ravnodušan. Ova zloba i rugoba i boleštinu koristi za samopromociju. Degutantno.

VL
Avatar BRISELJKO
BRISELJKO
14:56 02.08.2025.

"Naša cijenjena književnica i kolumnistica..." Tu sam prestao čitati ovaj članak.

VL
OR
orson
14:59 02.08.2025.

Pojela ju zloba.

VL
MA
Marko1337
14:47 02.08.2025.

Suza suzu goni za ovom ...

VL
22
224
16:21 02.08.2025.

U godinama sam i već sam sahranio veći dio familije, prijatelja, suboraca, radnih kolega.... tako da u "rezervi" i nemam baš previše emocija. Naročito ih nemam za ljude koji svoju zloću nisu nikada ni pokušali obuzdati. Zato neka mi Bog oprosti ali, baš me briga za nju!

VL
FR
franc251
16:28 02.08.2025.

Dokle više?

VL
DU
Deleted user
16:59 02.08.2025.

pojede zlo čovjeka.

VL
VI
Vivian
17:05 02.08.2025.

Sto je s ovom? tko pod drugim jamu kopa sam se u nju svali.

VL
MA
maltene
17:51 02.08.2025.

Ajde više

VL
MR
Mrkan
19:54 02.08.2025.

Izgleda da je Gargamel došao u smjenu. Broj komentara ne raste nego se smanjuje. To te ja pitam.

VL
IF
I_Fotez
22:12 02.08.2025.

Pa kaj nije ona u otadžbini srbiji i kaj me za nju briga kakvog je on zdravlja a i /naš večernjak/ima kaj za napisati o osobama koje ionako i dna duše mrze sve Hrvatsko po tome izgleda kak sem više puta napisal da je većernji srpski list i oni modeliraju naše komentare pa sam često u blokadi ali tko ih bebe

VL
DU
Deleted user
00:11 03.08.2025.

Ovo zlo ni vrag sebi neće!!

VL
Avatar Tombstone
Tombstone
23:04 02.08.2025.

Zakaj opisuje? Da bi se sazalili nad provokatorom? Kako sada vjerovati da ovo nije nova provokacija?

VL
BJ
Barutanski jarak
09:53 03.08.2025.

Impregnirana jadom i bijedom

VL
KE
kermitt
11:23 03.08.2025.

Nece ni ta jos dugo, ovo su joj zadnji trzaji, a onda adio i nikad vise. Uskoro necemo ni znat da je ikad postojala...

VL
SA
sasha68
10:36 03.08.2025.

zasto se ti spodobo neljudska, ne lijećiš u beogradu??? nek ti oni plaćaju kemoterapije, njima za ljubav si vređala sve hrvatsko,zloćo0m ispunjena toliko da te ni vrag neće.

VL
PR
prajdali100
11:14 03.08.2025.

Nikomu ne želim patnju i bol.Zato gđo Rudan idite ka Stvoritelju što prije u miru.

VL
Avatar BožeSačuvaj
BožeSačuvaj
00:08 03.08.2025.

Ko Boga te molim; daj još više,neka dušmani na portalu VL crknu od muke

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.