Darko je pobjednik Big Brothera! Osvojio je 100.000 eura
Nakon 100 dana okončano još jedno izdanje najpopularnijeg reality showa
Komentari 26
Fala Bogu.... Jedan show za ispiranje mozga manje na tv-u..., ali ne sumnjam da ce smisliti neki novi, jer za nesto inteligentnije nisu se pokazali kao sposobni...
Čak je 600 glasalo na anketi. Fala Svevišnjem da je završilo, ne će nas svaki dan bombardirati big budalaštinom, zapravo trebale bi se inspekcije pozbaviti da li je to priktiveno oglašavanje za koje su mediji dobili lovu bez plaćanja poreza.
Hvala bogu da je to smeće završilo!!! Treba takve emisije zabraniti a TV kućama oduzeti licence ako opet to emitiraju!!
koja pi*darija , jeste li vi normlni ? ova formula je popusila u svijetu prije 10 godina . Sram me je sto sam Hrvat.
U vrijeme Big Brorhera na 3.je išla prekrasna dokumentarna emisija o tzv."Evropskoj kuhinji" koja u svakoj regiji, svakom svom kutku ima milion iznenađenja i raznolikosti.Jučer je bila na redu Švicarska, zakaj niste to gledali???
Regionalni PigBrother....show koji je i onima rodjenim nakon Jugoslavije mogao pokazati uzivo i sad sto je Jugoslavija stvarno bila i zbog cega se raspala...
I to i ta farma. Nikad to ne gledam ni moji ukućani. Molim ukinuti te bedastoće. Dajte neke dokumentarce da nešto naucimo a ne ove prazne stvari.
Bacio bi oko kad-ikad zbog više sile u kući na taj Big Brother ali nikako da sve ove godine skužim u ćemu se to oni u stvari natjeću .Ne pjevaju , ne plešu , nije kviz nekog općeg znanja , ustvari nije ništa pa mi nije baš jasno kako se to može pobijediti u nećemu što nije ništa . Aj'd da se takmiće ko jače prdne , dublje podrigne ili popiša u vjetar a da se što manje pošprica ili bilo koja druga srodna disciplina ali ovo ?! Tri mjeseca besmislene neurastenije ! Bolje bi bilo da je netko od gledatelja ubrao lovu . Onako , za nerazumno iskazanu upornost gledanja . Vjerujem da bi se i vani ćulo za njega i da bi napravio neku karijeru a ovako , tko se još sječa jučerašnjeg Big Brothera !
cijela Hrvatska je velika BB kuća
Mi čekamo da ispadne Karamarko...
svi ste ga gledali, a sad se pravite pametni 😅
Karadarko
Gledam od početka BB. Zanimljivo iskustvo. Može se puno toga naučiti o ljudima , o različitim karakterima , shvatiti koje mane i vrline postoje u čovjeku. Sve je ovo jedan eksperiment. Drago mi je da je pobijedio Darko jer jeje od početka bio moj jedini favorit: toliko pošten , pristojan momak, fin i kulturan , sportaš , pametan. Nikad se nije uvlacio u sukob ni sa kime. Bravo, Darko! Ostani i dalje takav! Dobar i pošten! Čestitam na pobjedi!
ma bezveze Steffani je trebala pobijedit
Karadarko
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
hvala bogu da je završilo ovo pranje mozga na tv, sad možemo uzivat u turskim sapunicama normalno