Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 196
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kraj showa
Povratak na članak

Darko je pobjednik Big Brothera! Osvojio je 100.000 eura

Nakon 100 dana okončano još jedno izdanje najpopularnijeg reality showa

Komentari 26

DU
Deleted user
23:06 12.12.2015.

hvala bogu da je završilo ovo pranje mozga na tv, sad možemo uzivat u turskim sapunicama normalno

VL
TH
than
02:27 13.12.2015.

Fala Bogu.... Jedan show za ispiranje mozga manje na tv-u..., ali ne sumnjam da ce smisliti neki novi, jer za nesto inteligentnije nisu se pokazali kao sposobni...

VL
Avatar ivo587
ivo587
00:29 13.12.2015.

Čak je 600 glasalo na anketi. Fala Svevišnjem da je završilo, ne će nas svaki dan bombardirati big budalaštinom, zapravo trebale bi se inspekcije pozbaviti da li je to priktiveno oglašavanje za koje su mediji dobili lovu bez plaćanja poreza.

VL
CH
Challenger
07:27 13.12.2015.

Hvala bogu da je to smeće završilo!!! Treba takve emisije zabraniti a TV kućama oduzeti licence ako opet to emitiraju!!

VL
Avatar Abcda
Abcda
23:47 12.12.2015.

koja pi*darija , jeste li vi normlni ? ova formula je popusila u svijetu prije 10 godina . Sram me je sto sam Hrvat.

VL
DR
dragica949
10:08 13.12.2015.

U vrijeme Big Brorhera na 3.je išla prekrasna dokumentarna emisija o tzv."Evropskoj kuhinji" koja u svakoj regiji, svakom svom kutku ima milion iznenađenja i raznolikosti.Jučer je bila na redu Švicarska, zakaj niste to gledali???

VL
DU
Deleted user
16:34 14.12.2015.

Regionalni PigBrother....show koji je i onima rodjenim nakon Jugoslavije mogao pokazati uzivo i sad sto je Jugoslavija stvarno bila i zbog cega se raspala...

VL
OK
okus
08:13 13.12.2015.

I to i ta farma. Nikad to ne gledam ni moji ukućani. Molim ukinuti te bedastoće. Dajte neke dokumentarce da nešto naucimo a ne ove prazne stvari.

VL
DE
demian10hesse
08:36 13.12.2015.

Bacio bi oko kad-ikad zbog više sile u kući na taj Big Brother ali nikako da sve ove godine skužim u ćemu se to oni u stvari natjeću .Ne pjevaju , ne plešu , nije kviz nekog općeg znanja , ustvari nije ništa pa mi nije baš jasno kako se to može pobijediti u nećemu što nije ništa . Aj'd da se takmiće ko jače prdne , dublje podrigne ili popiša u vjetar a da se što manje pošprica ili bilo koja druga srodna disciplina ali ovo ?! Tri mjeseca besmislene neurastenije ! Bolje bi bilo da je netko od gledatelja ubrao lovu . Onako , za nerazumno iskazanu upornost gledanja . Vjerujem da bi se i vani ćulo za njega i da bi napravio neku karijeru a ovako , tko se još sječa jučerašnjeg Big Brothera !

VL
Avatar jutarnji listovi
jutarnji listovi
10:11 13.12.2015.

cijela Hrvatska je velika BB kuća

VL
Avatar mr.sc.Vaso
mr.sc.Vaso
22:01 12.12.2015.

Mi čekamo da ispadne Karamarko...

VL
Avatar R.o.n.i.n
R.o.n.i.n
09:34 13.12.2015.

svi ste ga gledali, a sad se pravite pametni 😅

VL
ZV
Zvolen3
22:50 12.12.2015.

Karadarko

VL
VO
VodokotlicDonJuan
13:09 13.12.2015.

Gledam od početka BB. Zanimljivo iskustvo. Može se puno toga naučiti o ljudima , o različitim karakterima , shvatiti koje mane i vrline postoje u čovjeku. Sve je ovo jedan eksperiment. Drago mi je da je pobijedio Darko jer jeje od početka bio moj jedini favorit: toliko pošten , pristojan momak, fin i kulturan , sportaš , pametan. Nikad se nije uvlacio u sukob ni sa kime. Bravo, Darko! Ostani i dalje takav! Dobar i pošten! Čestitam na pobjedi!

VL
CR
crazymeloving1d
00:08 13.12.2015.

ma bezveze Steffani je trebala pobijedit

VL
ZV
Zvolen3
22:50 12.12.2015.

Karadarko

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.