Tori Spelling hitno hospitalizirana, spala na 40 kilograma
Tori Spelling nedavno je hospitalizirana iz nepoznatih razloga, a u bolnici je provela najmanje šest dana...
Komentari 2
"Ma nije to što volim bit mršava, nego da me komentiraju kak sam mršava"
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ima sve u životu, a nema ništa. Da je drukčija i malo čvršća, ne bi niti smršavila niti bila ovisna o ovom liku, davno bi već drugi igrao rolu.... Nekad se čini kao da postoji nekakva ravnoteža; ako si grozno bogat, tada si ujedno ili bolestan, ružan, ekstreman, ludi fetišist i sl. Velika je rijetkost da su medijski poznati i bogati ljudi normalni kao da je u pitanju bilo tko među nama "malima", zato je ovakav model ponašanja Donne iz "B. H." očekivan i nikoga posebno ne iznenađuje. Ipak, iskreno mi je žao "cure" (bila je cura kad je išla serija) što ima psihološke probleme.