Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 195
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Hvaljeni liječnik
Povratak na članak

Tomislava Čengića željele su brojne svjetske klinike, a on je odabrao Hrvatsku

Uspješni ortoped radio je u nekim od najprestižnijih bolnica, no srce ga je vuklo kući i odluku da se medicinom bavi u domovini nikada nije požalio.

Komentari 3

AO
ante.oreskovic75
18:54 28.04.2019.

Nije dr Čengić veliki liječnik,VELIKI JE I KAO LIJEČNIK I KAO ČOVJEK!Njegova pomoć mi na sreću ne treba ipak mu želim sreću!HVALA MU ŠTO JE ČOVJEK PRIJE SVEGA uz znanje i zvanje kojim se može ponositi!

VL
Avatar rubinet
rubinet
12:14 28.04.2019.

Čemu ovaj članak pod "estrada" ?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.