Marko Perković Thompson najavio drugi koncert na Hipodromu: 'Čekamo odgovor Grada'
Nakon prvog rasprodanog koncerta, Markov tim volio bi održati još jedan nastup dan kasnije
Komentari 9
MOŽEMO i SDP na aparatima.
Ipak je presudan broj prodanih karti.........
zar i drugi koncert : )
A netko ide na koncert Thompswona a netko na na belo dugme i kao Sevka porucuje mrzilacke izjave na sve hrvartsko.Sevka slobodno u Beograd i ne vracaj se.
Glavno pitanje je hoće li po broju ulaznica prestići Prijovićku. A odgovor će biti - prodat će ih jednako, jer je publika ista 😂
Zar nisu nedjeljom konji na Hipodromu?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Što kaže Remi?