Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 133
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
povijest iz ormara
Povratak na članak

Teo Perić: 'Moje klijentice nisu žene koje gradom hodaju u tajicama'

No, 2016. Teo se odlučio na modnu pauzu, a nekako u isto vrijeme modna kuća MAK otišla je u modnu povijest. Kako se Teo od 2010. počeo baviti i dizajnom interijera i eksterijera, u BR design studiju, to je značilo i preseljenje u Istru. Kaže da ga je zavela čarobna Istra, kao i rad s dizajnerom Borisom Ružićem, ali da ne osjeća da je zauvijek odustao od mode.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.