Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 111
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Daniela Trbović
Povratak na članak

"Svoj komadić raja Oliver i ja ćemo ovog ljeta potražiti u Komiži!"

- Ovog ljeta glavna destinacija nam je otok Vis, točnije Komiža - otkrila nam je Daniela na promociji knjige Nevene Rendelli

Komentari 2

OB
-obrisani-
00:39 14.07.2011.

A da ostaneš u Zürichu pa živiš po pravilima, ne bi ni postojala, tamo bi bila ono što ustvari i jesi: nitko i ništa! P.S. ima li ti taj Oliver \"jastučiće\" kako si svojevremeno kukala u interviewima?

VL
DW
dwight
19:32 14.07.2011.

sram te danijela može biti. Glumiš neku skromnu i finu ženu u medijima, a u stvarnom životu znaju svi da to baš i nisi. Jer da si poštena žena dala bi svom bivšem mužu da vidi svog sina barem jednomm u 4 mjeseca. Sram te bilo i stid

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.