Svi pričaju o seksepilnom Rihanninu nastupu na Grammyjima
Rihanna je izgledala senzacionalno u ružičastoj haljini, koju je uparila s cvijećem iste boje u kosi. Pratilo ju je 50 plesača, a njihov vatreni ples gotovo je doveo publiku do ludila.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Neš ti ! Gu.ata i si.ata niti 30-godišnja nazovi pjevačica iziđe na scenu sa 150 pratećih plesača i pjevača i zareve VAU, VAU, a publika kao padne u trans !? Mišo iziđe u 75-oj sam na binu digne ruke u zrak i 20 000 ljudi padne u trans bez da otvori usta !!