Svećenik stiže u RTL-ov show, župljani kažu da je vrlo strog, a on kaže: 'Osvojit ću vas onime što jesam'
Velečasni Dort rođen je Srijemskoj Mitrovici, odrastao u vojvođanskom selu Hrtkovci, no čini se kako mu je Slavonija nekako 'predodređena'.
Komentari 2
KO
Neobično; zašto se svećenici takmiče, pa nisu civilne osobe. Moraju li dobiti od biskupa odobrenje za sudjelovanja u takvim programima? Kam se okreneš; iskoči neki.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Besposlen pop....