Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 191
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
NAKON BRAČNE SVAĐE
Povratak na članak

Supruga Sergeja Trifunovića platila je kaznu jer nije prijavila boravak u Srbiji, ovaj iznos je platila

Ne vjerujem da će napuštati zemlju. Njihov odnos je takav, danas su dobri, sutra nisu. Ipak, vole se, otkrio je izvor blizak Sergeju i Isidori Trifunović koji su se prošli tjedan posvađali u stanu te je intervenirala policija

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.