Što se događa s Kristinom i Markom iz 'Braka na prvu'? Ova objava otkrila pravu istinu o njihovoj vezi
Nakon tjedana medijske šutnje i zabrinutosti obožavatelja, Kristina i Marko, jedini par koji je opstao nakon sociološkog eksperimenta "Brak na prvu", konačno su otkrili što se događa u njihovoj vezi.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Evo hvala Bogu kaj ste objavili,sad napokon mogu zaspati u miru