Srpski glumac Sergej Trifunović i njegova supruga Isidora Mijanović privedeni su u petak poslijepodne nakon incidenta u beogradskom trgovačkom centru 'Galerija', prenosi Telegraf.rs. Incident se, prema izvještajima srpskih medija, dogodio kada je osiguranje jedne trgovine navodno izrazilo sumnju u ponašanje Trifunovićeve supruge.
Zatražili su pregled njezinih torbi, sumnjajući na mogući pokušaj krađe skupocjenih satova, što je navodno izazvalo burnu reakciju njenog supruga. Prema navodima, on je oštro odbio dopustiti pretragu, nakon čega je uslijedio verbalni sukob s osobljem osiguranja.
Veliko pomirenje: Sergej Trifunović i supruga Isidora snimljeni zajedno, poljubili su se ispred zgradeSituacija je eskalirala do te mjere da su zaposlenici morali pozvati policiju. Po dolasku policijske patrole, bračni par je sproveden u policijsku postaju radi utvrđivanja svih okolnosti događaja i uzimanja izjava. Blic.rs kasnije je donio nove detalje slučaja. Naime, oni pišu da je drama započela kada se oglasio alarm na izlazu iz trgovine odjećom dok je Isidora Mijanović izlazila, a osiguranje je odmah pozvalo policiju zbog sumnje da je otuđila sako. Prema medijskim napisima, supruga poznatog glumca tvrdila je kako joj je sporni odjevni predmet "slučajno upao u vrećicu" dok je isprobavala veći broj artikala. Unatoč njezinom objašnjenju, policija je postupila prema proceduri i privela ju na obavijesni razgovor.
Kako piše Telegraf.rs, Isidora Mijanović kasnije je napustila postaju bez supruga, davši kratku izjavu o događaju. - Došla sam samo preuzeti dokumente - izjavila je. Službeno očitovanje para još se uvijek čeka.
VIDEO: Thompson poslao poruku braniteljima, pogledajte kako je bilo na koncertu u Šibeniku
Nadam se samo da mu naši nisu dali državljanstvo ili putovnicu.