Soraja završila na otpadu, a u Big Brother kuću ušla nova stanarka
Nakon što su za ispadanje nominirani Ema, Soraja i George, Big Brother je odluku o tome tko napušta kuću prepustio stanarima otpada
Komentari 8
Joj alternativac, ne laži. Gledaš BB jer ova ženska ima velike sise.
Puko Sam od smijeha kad su u prvom i jedinom bb kojeg cu gledat, kad je rekla djubriste za otpad
ej drugari ne ocajavajte, i ovaj lik sto je usao kao nindza je ucesnik proslog srbijanskog bb. i smesan je do jaja... videcete.. pozdrav iz srbije
ove gluposti i smece s nove i rtl dobivaju nove poklonike..alternativne..hahahaha...i dnevnik im je kao i bb..obicno smece za one koji manje shvacaju...negledam rtl i novu..fuj..
Jel ima jos slika ,(malo nize)?
Dno dna.....
DOKTORICE: Slazem se sa vama, DNO DNA, i jos 1oo metara nize ! ! ! Ovo je zamajavanje naroda, a oni koji salju SMS i time finansiraju ovo DJUBRE , su totalni IDIOTI ! ! !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
izgleda da se svi srame komentirati BB, tj. priznati da gledaju to smece :-) No ja po prvi puta gledam BB i moram priznati da me super zabavlja. naravno ne ona klasicna, dosadna, nemastovita i bez pravog duha glavna kuca,kuca, vec otpad. Otpad je genijalna ideja, a odluka da u njoj zavrsi Duško (legenda) jos bolja ideja. E sad da u taj otpad odlukom boga BB zavrsi Soraja je fantasticno rjesenje. Kako je odmah lako pristala da bude sluskinja HAHAHAH. U svakom slucaju Dusko ni po koju cijenu nesmije napustiti kucu jer bi gledanost sigurno pala za 99% ;-) Sad ce biti svasta za polgedati hahaha. E da, zasto nije moguce negdje gledati LIVE prenos iz kuce a ne samo sazetke dana???? ( ajmeee sram me to uopce reci al bas sam se navukao na mastovitost BB :))))