Snimka Borne Sose postala hit na društvenim mrežama, Ivani Mišerić na turskom rekao da je lijepa
Nogometaš je s Ivanom razgovarao u emisiji Plavi kvart, a pred kamerama se pohvalio znanjem turskog jezika, koji je kako kaže naučio zbog ljubavi prema sapunicama. Tada je gledateljima preporučio da pogledaju tursku seriju ''Ezel'' koja je svojedobno i domaću publiku prikovala uz male ekrane.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
borna je ovu otkovo