Snežana iz 'Života na vagi' bila je u braku s muškarcem, a sada je sa ženom: Poljubila sam se s curom i osjetila da je to to
Otkrila je da su se upoznale u svibnju 2022. godine, a već u studenom iste godine stupile su u građanski brak na zagrebačkom Markovu trgu
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
"Zar i ti sine Brute" Je li potrebno ovako nešto cijelo vrijeme popularizirati kroz medije. Kome to treba? Ne zanima me nečija intima. Sloboda je izbora, ali ne vidim razloge "siljenja" ovakvih i sličnih vijesti.