Slavonka koja je u Beogradu izvela zagorski hit: 'Htjela sam napraviti nešto neviđeno, a iznenadile su me poruke koje primam'
- Sretna sam što se moj dugogodišnji rad prepoznao i što je nagrađen. Svaka reklama je, naravno, dobra reklama - kazala je Đakovčanka koja je postala internetska senzacija nakon što je otpjevala "Lepe ti je Zagorje zelene".
Komentari 4
MA
Za nepovjerovati je da će joj Zvezde Granade biti odskočna daska u pjevačkoj karijeri ..
Jako bih volio čuti "Igrale se Delije" u Zagrebu.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Redovito praćenje svake sekunde zbivanja u bijelogradu i u zapadnoj turskoj, kaj ne? Uz plaću u Hrvatskim kunama,