Slaven Bilić dobio treće dijete
Radosna vijest za bivšeg izbornika hrvatske nogometne reprezentacije
Komentari 10
Čestizke obitelji Bilić.
cestitke
Čestitkeeeeeeeeeeeeee Slavenu, supruzi i bebi...svako dobroooo!!!!
Cestitke obitelji Bilic.
Čestitka arkadş
Nije on dohio vec njegova zena !!!
Samo druga žena? Ajde, Biliću, još privedi tri pa će onda biti pet. Tipično muslimanski, je li da? A gdje ti je prva žena, frajeru? Ja bih se sramio, Biliću. Brak je svetinja i ne ostavlja se obitelj i djecai djeca zbog neke radodajke u prolazu. Badava ti nogomet, slava i bogatstvo. Ostat ćeš zapamćen kod Boga Vječnoga kao čovjek koji je pljunio u lice svojoj prvoj ženi i svojoj djeci. Amen.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
To care, u svemu bolji od Štice.