Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 119
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
vidi se razlika
Povratak na članak

Skrivaju prava lica šminkom i photoshopom, a ovako stvarno izgledaju!

Komentari 12

SK
Skviki
11:53 28.07.2019.

Kaj ne pokažete Jelenu Veljaču bez šminke, pa Severinu.

VL
SA
samoborka
13:03 28.07.2019.

To je samo dokaz koliko su sve reklame za kozmeticke proizvode lazne. Sto bi bilo ijednoj od tih osoba dati i 100 tisuca kuna/dolara za neku kremu koja cini cuda kako se obecava u reklamama? Ili, otici na skupocjeni tretman u kozmeticki salon pa to lako rijesiti laserima,ovim onim...Sve je to porez na budale, a ove poznate osobe koje na racunima imaju milijune a po kozi i dalje akne i bore su najjasniji dokaz toga.

VL
VO
volina
13:24 28.07.2019.

Nema te šminke, plastike i količine koja može Kardasijanke učiniti lijepima i zgodnima.

VL
Avatar Untouchable
Untouchable
14:29 28.07.2019.

Tipično iz VL

VL
Avatar Psychlist
Psychlist
13:16 28.07.2019.

Oh ne, a svi smo mislili da se može u četrdesete i pedesete bez točkice na licu.

VL
NI
Nilvana
16:49 28.07.2019.

Žao mi djece koja se izluđuju misleći da su zvijezde savršene. Ljepše izgledaju inteligentne, samouvjerene i sretne osobe

VL
Avatar munšajn
munšajn
13:57 28.07.2019.

Al talentirane su one za zarađivanje love. Neke pošteno, neke droljasto, no svejedno ne bi bile slikane da nije drugih talenata. Onaj tko misli da postoji savršenstvo bez mane je prečesto slušao Riblju čorbu.

VL
5S
505.scrtom
13:11 28.07.2019.

Sve do jednog ružne osobe.Sada barem znamo da niti oni nisu prirodno lijepi.

VL
Avatar HrvatskiNacionalist
HrvatskiNacionalist
15:00 28.07.2019.

Molim cinjeno istrazno novinarstvo da objavu fotku kraljice s grobnika, kao moguci izvor fotke mogao bi posluziti mecena na privremenom radu u medjugorju

VL
AE
Aedes2017
14:49 28.07.2019.

Izvaditi botox KGK bilo bi kao probušiti nogometnu loptu ..ostala bi krpenjača.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.