Sestra nestale BB Marijane pokopala oca pa se vratila u Zadrugu: 'Odmah sam se strovalila'
- Život je kratak, treba ga živjeti. Vratila sam se nazad, tako je moralo biti, što sad, nema veze - rekla je Maja cimerima nakon što se vratila s ispraćaja na Mirogoju.
Komentari 5
Umro otac i što sad ? Lova je lova , treba živjeti dalje .Nemam ja vremena žalovati za ocem.
Očito nekimgenetski kodirani šljam...nadam se da se neće reproducirati
Kakav karakter ? Niti ga je imala niti će ga imati ,a i ona će završiti na smetlištu kao stara krpa, Bog će ju kazniti kad tad
Koja familija.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Tu nema normalnih