Saša Lozar u šoku: Autom naletio na muškarca (86)
Pjevač Saša Lozar automobilom je naletio na muškarca (86) koji je pretrčavao cestu izvan pješačkog prijelaza u Zagrebu
Komentari 10
Saša Lozar je tobože zvijezda pa eto nas čitatelje zanima samo on, eto mene osobno zanima a vjerujem i ogroman broj čitatelja, što je i sa drugim, starijim gospodinom? Smatram da je većina građana puno humanija nego što vi to mislite.
On je u šoku ? A ovaj kaj je stradao nije? I kako se mogao udalljiti s mjesta nesreće prije očevida?
Da mi je vidjeti kako to 86 godisnjak "pretrcava" cestu.....!!????
Pazi naslova Saša u šoku i trebali bi ga žaliti a što je sa starcem?
"...prije nego što je ponovno sjeo za volan crnog Mercedesa daruvarskih registracija..."!?? :) Inače mi je sasvim simpa lik i žao mi je kaj mu se to dogodilo.
ako je objavljena slika u novinama relevantna za taj događaj tada je nalet mogao izbjeći, vozio je po "vanjskoj/lijevoj/pretjecajnoj traci te je u kretanju mogao i morao vidjeti pješaka koji je nužno morao pješke prijeći barem sporiju desnu traku, ako ne i trake iz suprotnog smjera. ako je to ta slika.
Ako je tako kako piše onda Lozar nije "naletio" na muškarca, već je muškarac svojom krivnjom " podletio " pod auto.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Iskreno ova pretrčavanja su prečesta pojava ovih penzića koji se uvijek žure. Ako se vozaći kažnjavaju za prebrze vožnje i penziće se treba drastično kazniti pa će se možda i oni početi pridržavati reda