Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Ružno pače
Povratak na članak

Salma Hayek: Loš izgled u mladim danima bacao me u depresiju

Jedna od najljepših žena Hollywooda progovorila je o svom ulasku u filmsku industriju i probijanju na vrh. Iznenadila je priznanjem da je s 25 godina bila u teškoj depresiji zbog viška kilograma i lošeg tena.

Komentari 2

RE
reason
16:25 01.04.2012.

Da sam ja novinar osjećao bih se užasno glupo i praznoglavo da gubim vrijeme na pisanje o ovim debilnim brigama neke tamo bogatunke.. no da, zato valjda i nisam novinar.

VL
SP
spec
20:25 01.04.2012.

Ma jest. Sjecam se i jedne epizode iz Oprah showa kad je ova pozvala u studio neke debeleoguze kravetine koje imaju problem sa viskom kila i predstavila to kao neki svjetski problem nad kojim bi svi trebali naricati a samo zbog toga jer se te sto-tonke vole prezderavati.Namjesto da oplakuje glad u svijetu ona narice nad ovima koje ocito imaju hrane na bacanje.Da samo prestanu zderati problem bi se rijesio.Da se covjeku sve zgadi.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.