Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 97
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
loto djevojka
Povratak na članak

S. Mančić: Uvijek sam bila ljubazna prema ženama svojih ljubavnika

Suzana Mančić (55) gostovala je u AmiG Showu na Pink TV-u gdje je priznala kako je bila s oženjenim muškarcima koji su se zbog nje rastajali

Komentari 11

OB
-obrisani-
13:43 25.10.2012.

kad dobiješ ljepotu a izgubiš pamet i mudrost ...........

VL
SL
slavicabosnjak317
13:51 25.10.2012.

A imaš se s čim pohvalit! jadno!

VL
LP
Luna-piratica
14:32 25.10.2012.

Prošla mladost i ljepota, ostala samo jad i bijeda...........

VL
MA
malena27
14:32 25.10.2012.

Neka bude po onoj,dobro se dobrim vraca. Neka ljubavnice tvog buduceg muza budu dobre prema tebi.

VL
MA
Maniac
15:33 25.10.2012.

Kad je bila mlada bila je pravi komad i velika dama ! Suzana je i danas carica !

VL
Avatar My Style
My Style
14:57 25.10.2012.

Prava dama...neobichna, elokventna, ljubazna, savrshenog sharma....

VL
Avatar My Style
My Style
14:59 25.10.2012.

Luna Bas bih voleo tebe da vidim kako izgledas.... Zena ima 55 godina i ja bih radije spavao sa njom nego sa gomilom 20godisnjakinja... :))

VL
Avatar My Style
My Style
15:01 25.10.2012.

Esencijalno je da se u godinama koje imate osecate mlado i dobro....da ste negovani, cisti, isfrizirani i namirisani... neko sa 50 godina sigurno ne moze izgledati kao 25...Ali, moze se tako osecati :))

VL
Avatar My Style
My Style
15:03 25.10.2012.

Konkurencija joj je Biljana Ristic...jos malo starija od Suzane ali koka i po i dalje >>>

VL
SP
splitskaljeta
21:06 25.10.2012.

Bila je na koncertu Tereze Kesovije u Beogradu .Tom prilikom je izjavila da Tereza ima više hrabrosti od mnogih muškaraca.

VL
TM
tesla moj ponos
10:34 28.10.2012.

Žena je iskrena i o svom životu priča normalno i bez srama. Mnoge bi žene bile kao i ona da su bile iskrene i da ih nije sputavao - odgoj, muž i djeca. A to je već druga priča! Sviđađa mi se njena izjava da su žene istih potreba kao i muškarci odnosno i žena i muškarac su jednostavno - ljudi !

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.