Producenti serije "The Crown" ispričali se zbog nejednakih honorara
"Želimo se ispričati Claire Foy i Mattu Smithu, briljantnim glumcima i prijateljima, koji su se našli u središtu medijske oluje ovog tjedna ne svojom krivnjom", priopćio je Left Bank Pictures.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0