Prije 25 godina zaludio je žene, a onda priznao da je gay: Suočio se i s gnjusnim optužbama svog nećaka
Prije 25 godina svjetlo dana prvi je put ugledao hit Rickyja Martina "Livin' la Vida Loca", a mi smo se prisjetili njegove životne priče.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
od čega mu je brada bijela?